• Dlaczego JUMPI?

jumwhy(3).png

Zastanawiasz się nad zakupem trampoliny ogrodowej? Nie wiesz, którą wybrać? Poniżej przedstawiamy powody dlaczego warto kupić trampolinę ogrodową Jumpi.

 

Trampoliny marki Jumpi zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie dzieci tych mniejszy i większych. Dowodem tego jest mocna siatka wewnętrzna. Podczas użytkowania zapobiega styczności z słupkami i osłoną na sprężyny.

 

Podczas użytkowania trampoliny najważniejsze jest jej stabilizacja. Trampoliny ogrodowe Jumpi zostały wyposażone w podwójne nóżki. Jedna w kształcie litery „U”, a druga prosta. Dzięki temu zastosowaniu trampolina stoi stabilnie podczas skakania na niej.

nogi.png

Jumpi pomyślał także o otoczeniu. W zestawie znajduje jest dolna siatka ochronna, która uniemożliwia wejście pod trampolinę. Dodatkowo siatka została wyposażona w kieszonki, w których można włożyć buty.

siatka.png

W celu łatwiejszego i bezpieczniejszego wchodzenia i schodzenia drabinki w trampolinach posiadają szerokie stopnie.

drabinka.png

W każdej trampolinie są kotwy mocujące. Pozwalają one lepiej zabezpieczyć trampolinę. Dzięki nim będzie bardziej stabilna oraz nie zostanie przewrócona przez wiatr.

 

Kupując trampoliny ogrodowe Jumpi otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy to rozłożenia. Dodatkowo: siatkę dolną z kieszeniami na buty, pokrowiec na batut, kotwy mocujące.